ورود به پنل کاربری

برگزاری جشن مهر مادری به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) برگزاری جشن مهر مادری به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ | 

برگزاری جشن مهر مادری به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

جشن مهر مادری به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، توسط بسیج دانشجویی، مدیریت امور فرهنگی، رابطین خوابگاه­ها و کانون مهدویت با حضور پررنگ دانشجویان دختر، اساتید و کارکنان زن دانشگاه در محل سالن اجتماعات ابوریحان برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی از سوره مبارکه انسان توسط ندا رسولی حافظ قرآن کریم در واحد خواهران بسیج دانشجویی آغاز شد و پس از آن با مولودی ­خوانی ادامه یافت.
 پس از آن، سرکار خانم دکتر حجازی زاده عضو هیات علمی دانشکده جغرافیا دانشگاه خوارزمی پیرامون شخصیت و منزلت حضرت زهرا (س) به ایراد سخنرانی پرداخت و عنوان داشت: وجود نازنین ایشان نه تنها الگوی زنان و دختران مسلمان است، بلکه الگوی تمام مسلمان زن و مرد می­باشد. خانم دکتر حجازی در ادامه  اضافه کرد: احترام به والدین به خصوص مادر واجب است و دانشجویان باید تمام تلاش خود را جهت کسب رضایت والدین به کار ببندند.
در ادامه جشن روز زن، از سرکار خانم مریم پاک­نژاد مسیحی مسلمان شده فرانسوی به عنوان مهمان برنامه دعوت شد و سوالاتی در مورد زندگی­نامه، چگونگی مسلمان شدن و موقعیت کنونی ایشان به عمل آمد. علاوه بر این، وی به سوالات دانشجویان در مورد فرهنگ کشور فرانسه پاسخ دادند و بر لزوم شناساندن هرچه بیشتر ابعاد غلط فرهنگ غرب به دیگران تاکید داشتند.اهدای جوایز به قید قرعه به شماره­های شرکت­کنندگان، برگزاری مسابقه تنیس از دیگر بخش های این مراسم بود.


معاونت فرهنگی و اجتماعی
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 6219 بار   |   دفعات چاپ: 224 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر