معاونت فرهنگی و اجتماعی- آرشیو اخبار
انتصاب سرپرست مدیریت سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی انتصاب سرپرست مدیریت سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/10/20 | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی، دکتر علی حسن بیگی سرپرست دانشگاه خوارزمی در حکمی عبدالوهاب حقی را به سمت سرپرست مدیریت سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه منصوب کرد. متن حکم ایشان به شرح ذیل می باشد.

جناب آقای عبدالوهاب حقی
نظر به تعهّد، تخصّص و تجربیات گران‌سنگ جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان « سرپرست مدیریت سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی» دانشگاه خوارزمی منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب و دولت مردمی بر تحول، با عنایت به اسناد بالادستی و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و با استفاده از ظرفیت‌ها و تعامل مؤثر و دوسویه با مجموعه‌های دانشجویی، اساتید، نخبگانی، صاحبنظران و هیأت‌های اندیشه‌ورز در عرصه فرهنگ، هنر و جامعه، نسبت به طراحی بسته‌های سیاستی اثربخش برای جریان‌سازی، حرکت‌آفرینی و تحول در دانشگاه‌ در مسیر آرمان‌های تمدنی انقلاب اسلامی اهتمام ورزید؛ به طوری که توجه به امر فرهنگ و روحیه جهادی و ایثار و شهادت در کانون و بنیان برنامه‌ها و سیاست‌های دانشگاه در ساحت‌های گوناگون آن (آموزشی، پژوهشی، فناوری و کارآفرینی) قرار گرفته و کرامت، اخلاق و مسئولیت‌پذیری استادان، دانشجویان، مدیران و کارکنان دانشگاه‌ را ارتقاء بخشد.
در این مسیر، طراحی نظام یکپارچه سیاستگذاری، برنامه‌ریزی، رصد و ارزیابی پویای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در کنار طراحی و به‌روزرسانی شاخص‌های مناسب این حوزه به منظور ارائه کارنامه فرهنگی و اجتماعی برای دانشگاه‌ کمک شایانی به مدیریت فرهنگی و اجتماعی خواهد کرد که انتظار می‌رود اهتمام جدی به آن صورت گیرد.
موفقیت جنابعالی را در مسیر تحقق آرمان‌های والای نظام و دولت مردمی در ذیل توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) آرزومندم.
 

نشانی مطلب در وبگاه معاونت فرهنگی و اجتماعی:
http://khu.ac.ir/find-92.5497.67700.fa.html
برگشت به اصل مطلب