معاونت فرهنگی و اجتماعی- آرشیو اخبار
انتصاب سرپرست جدید مدیریت سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/1/27 | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی، دکتر محمود برجعلی به عنوان سرپرست مدیریت سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی منصوب شد.  شرح حکم ایشان به شرح ذیل می باشد.

جناب آقای دکتر محمود برجعلی
عضو محترم هیأت علمی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی
سلام علیکم
  نظر به تعهّد، تخصّص و تجربیات گران‌سنگ جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست مدیریت سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی» دانشگاه منصوب می‌شوید.
  انتظار می‌رود با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب و دولت مردمی بر تحول، با عنایت به اسناد بالادستی و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و با استفاده از ظرفیت‌ها و تعامل مؤثر و دوسویه با مجموعه‌های دانشجویی، اساتید، نخبگان، صاحبنظران و هیأت‌های اندیشه‌ورز در عرصه فرهنگ، هنر و جامعه، نسبت به طراحی بسته‌های سیاستی اثربخش برای جریان‌سازی، حرکت‌آفرینی و تحول در دانشگاه‌ در مسیر آرمان‌های تمدنی انقلاب اسلامی اهتمام ورزید؛ به طوری که توجه به امر فرهنگ و روحیه جهادی و ایثار و شهادت در کانون و بنیان برنامه‌ها و سیاست‌های دانشگاه در ساحت‌های گوناگون آن (آموزشی، پژوهشی، فناوری و کارآفرینی) قرار گرفته و کرامت، اخلاق و مسئولیت‌پذیری استادان، دانشجویان، مدیران و کارکنان دانشگاه‌ را ارتقاء بخشد.
 در این مسیر، طراحی نظام یکپارچه سیاستگذاری، برنامه‌ریزی، رصد و ارزیابی پویای فعالیت‌ها در کنار طراحی و به‌روزرسانی شاخص‌های مناسب این حوزه به منظور ارائه کارنامه فرهنگی و اجتماعی کمک شایانی به دانشگاه خواهد کرد که انتظار می‌رود اهتمام جدی به آن صورت گیرد.
موفقیت جنابعالی را در مسیر تحقق آرمان‌های والای نظام و دولت مردمی در ذیل توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) آرزومندم.
 
نشانی مطلب در وبگاه معاونت فرهنگی و اجتماعی:
http://khu.ac.ir/find-92.5497.68376.fa.html
برگشت به اصل مطلب